יום ה', ה’ בטבת תשע”ט
ספורט ברשת
    האתר הראשי  |  דף הבית  
נבחרת ט' בקטרגל זכתה באליפות מחוז מרכז! הישגים מצויינים לנבחרות ביה"ס באתלטיקה קלה!

נבחרת ט' בקטרגל זכתה באליפות מחוז מרכז! הישג מצויין והרבה כבוד לנבחרת ט' בקטרגל שניצחה 2 נבחרות חזקות מהמרכז הדרומי וזכתה באליפות! במשחק הראשון ניצחה נבחרת השחר את חט"ב אליעזר בן יהודה מנס ציונה בתוצאה 5:2, ובמשחק הגמר ניצחה את נבחרת בי"ס קציר מרחובות בתוצאה 2:0. הצטיינו אלעד גורדון בשער, עמית שמושקין בהגנה ואליעד ביטון בהתקפה עם 4 שערים (13 שערים בכל שלבי הטורניר).בטורניר השתתפו 70 בתי הספר ממחוז המרכז! בשלבים המוקדמים של הטורניר היו לנבחרת 4 נצחונות , תיקו והפסד: עתידים - השחר 8:0, גני תקוה - השחר 5:0, בן גוריון פ"ת - השחר 6:1, בן צבי פ"ת - השחר 0:0, שרת כ"ס - השחר 1:5, הדסים - השחר 7:2. הנבחרת שיחקה מצויין בכל שלבי הטורניר והתעלתה בשלב הגמר. נבחרת ט': אלעד גורדון, עמית שמושקין, עדן חביב, אלון קאופמן, עומר כהן, אליעד ביטון, עומר בירנצווייג, דודי פינקין, עדן נמני, תומר גת, ניב הר-שי ועומר און. טורנירים עירוניים בקטרגל בין נבחרות בתי הספר בהוד השרון 3 גביעים נוספים!!! נבחרת ז' במקום שני - ניצחון מול עתידים 1:0 והפסד בגמר לתל"י 3:6נבחרת ח' במקום שני - ניצחון מול ראשונים 6:0 והפסד בגמר לעתידים 6:3 נבחרת ט' במקום ראשון - ניצחון מול תל"י 10:4 וניצחון בגמר מול ראשונים בפנדלים לאחר תיקו 2:2 השתתפות נבחרות ז'-ח', ט' בנים בתחרות מחוזית באתלטיקה קלהזכיה בגביע נבחרת ז'-ח' בנים הגיעה למקום השלישי בתחרות האתלטיקה קלה בהדר יוסף (28.3) מדליות אישיות: מדלית כסף לאור פלדמן בקפיצה לרוחק 5.13 מ' ומדלית ארד לגל דקל בקפיצה לגובה 1.40 מ' תוצאות יפות מאוד בהדיפת כדור ברזל לעידו זוסמן 11.72 מ' ולחן דקל 11.11 נבחרת ט' בנים במקום הרביעי הכללי נבחרת השליחים טים שירזי , רועי חצור, ליאב נדם, ואליעד ביטון, שוב עשתה תוצאה מצויינת וזכתה במדליית כסף (כמעט בזהב) במרוץ שליחים שבדי (100, 200, 300, 400) שוב הישג אישי לטים שירזי שלקח מדליית ארד בקפיצה לרוחק 5.19 מ' הישגים יפים לרומן מלשקין שעבר 1.55 מ' בקפיצה לגובה, ליאב נדם ב 80 מ' 10.07 ש' ולטים שירזי ב 80 מ' 10.12 לתוצאות נבחרות הבנים בא"ק בתחרות המחוזית א''ק ז'ח' בנים גמר מחוזי תשע''א.xlsא''ק ט' בנים גמר מחוזי תשע''א.xls השתתפות נבחרות ט' בתחרות אזורית באתלטיקה קלה זכיה בגביע!נבחרת ט' בנים הגיעה למקום השני מ-13 נבחרות בתחרות האתלטיקה קלה בוינגייט (13.3) ועלתה לשלב התחרות המחוזית (28.3)מדליות אישיות: מדליות כסף לנבחרת השליחים- ליאב נדם, רועי חצור, אליעד ביטון וטים שירזי, שהשתתפה במרוץ שליחים שבדי (100, 200, 300, 400) וזכתה במקום השני עם תוצאה של 2:22 דק'. הישג אישי לטים שירזי שלקח מדליית ארד בריצת 80 מ' (10.18 ש')הישגים בולטים: רועי חצור במקום רביעי ב-80 מ' (10.21 ש'), דולב גבעתי במקום רביעי ב-800 מ' (2.21 רק'), רומן מלשקין וגיא מרגלית 1.50 בקפיצה לגובה. נבחרת ט' בנים: אלעד גורדון, גיא מרגלית, רועי חצור, אסיף רולנט, דולב גבעתי, טים שירזי, אליעד ביטון, רומן מלשקין, ליאב נדם וארתור זברקו. נבחרת הבנות הגיעה למקום שמיני, יעל ארדרייך עשתה תוצאה יפה בריצת 800 מ' (3:02 דק').נבחרת ט' בנות: טל גניש, נוי לוינשטיין, רייצ'ל ברינק, רותי מאירגוס, עדי מנור, שיר מרום, עדן ספיר, עדן חדד, עדי קליין, ענבר לזרוב, יעל ארדרייך. נבחרות ט' באתלטיקה בתחרות בוינגייט אק בנים ט' תחרות אזורית תשע''א.xlsאק בנות ט' תחרות אזורית תשע''א.xls השתתפות נבחרות ז'-ח' בתחרות אזורית באתלטיקה קלה זכיה בגביע! נבחרת ז'-ח' בנים הגיעה למקום השלישי מ-21 נבחרות בתחרות האתלטיקה קלה בוינגייט (24.2) ועלתה לשלב התחרות המחוזית (28.3)נבחרת הבנות הגיעה למקום 10 מ-20 נבחרות.הישג אישי מעולה לתמיר ברזילי שלקח מדליית זהב בריצת 800 מ' (2.26 דק') נבחרות ז'-ח' באתלטיקה תמיר ברזילי, מקום ראשון בריצת 800 מ' א''ק ז'-ח' בנים תחרות אזורית תשע''א.xlsא''ק ז'-ח' בנות תחרות אזורית תשע''א.xls זכיה בגביע! שתי נבחרות השחר הגיעו לבית הגמר לאזור השרון זו השנה השניה ברציפות, הישג מצויין בעזרתו של לידור שרון, מאמן הנבחרות. נבחרת ז'-ח' הגיעה למקום השני באזור השרון כאשר השתתפו בטורניר 24 נבחרות מפתח תקווה ועד נתניה, השיגה 4 נצחונות בדרכה בשלבים המוקדמים וניצחה את נבחרות בתי הספר עתידים הוד השרון, רימון רעננה, רמות חפר/מעברות ושרת נתניה.בחצי הגמר ניצחה את חט"ב בן גוריון פ"ת ובגמר הפסידה לקריית חינוך דרור בתוצאה 41:34 (1.3.11) נבחרת ח': רום מיכאלי, גל דקל, אלון הינדי, טל ברק, אור פלדמן, עידו זיו, גל ניסן, ליאור הינדי, יהונתן פלד, נדב אליקים, תומר בנימין, עידו שחר,גיא צין, צחי כליף תמיר הופמן ואלעד אמוראי. נבחרת ט' הגיעה בסיום הטורניר למקום השלישי המכובד בשלב בית הגמר לאזור השרון, הפסידה בחצי הגמר לחט"ב פיינברג פתח תקווה, בדרכה בשלבים המוקדמים ניצחה את נבחרות בתי הספר עתידים הוד השרון, ראשונים גני תקוה ואלון כפר סבא, והפסידה לקריית חינוך דרור. (24.2.11 ) נבחרת ט': ליאב נדם, דולב גבעתי, רומן מלשקין, עומר רענן, אורי אופק, סול לשם, איתי גת, ניר אהרון, דודי פינקין, ליאור סידס, עמית אברהם וטים שירזי. נבחרת ח' נבחרת ט' קיבוץ גבעת חיים איחוד (16.11.10) הישג אישי מצוין ליעל ארדרייך (ט'3) שהגיעה למקום השני וזכתה במדליית כסףבריצת 2000 מ'! נבחרת בנים ט' השתתפה בריצת 3000מ' והשיגה את המקום הרביעי (19 נבחרות) והוזמנה לתחרות המחוזית, אליעד ביטון סיים במקום השמיני כאשר השתתפו בריצה 114 רצים.אליעד ביטון, דולב גבעתי, רועי חצור, אופיר גרשון, אסיף רולנט, יובל חסיד ואוהד עציון נבחרת בנות ט' השתתפה בריצת 2000 מ' והשיגה את המקום השישי (11 קבוצות) יעל ארדרייך, נטע רחמילביץ, עמית וולפוביץ, רוני פלד, נוי אביב ועדן נגלברג נבחרת בנות ז'ח' השתתפה בריצת 1500 מ' והגיעה למקום שמיני (16 קבוצות) גל רובננקו, ענבר בלך, סתיו סער, רוני אגמי, דנה אסרף ועדי חשמונאי נבחרת בנים ז'ח' השתתפה בריצת 2500מ' והשיגה את המקום השביעי (20 קבוצות)אור פלדמן, עידו זיו, תמיר ברזילי, אור עקנין, רז הולנדר, רום בראון, אלון פרידלנדר וזוהר משי.

 
 
חדשות הספורט בשחר תשע''ט
טבלאות ניקוד
חדשות הספורט בשחר תשע’’ח
חדשות הספורט בשחר תשע''ז
חינוך גופני "השחר" הוד השרון
הפסקה פעילה
תרגיל תנועה
נבחרות ביה"ס - השתתפות בתחרויות/ הישגי הנבחרות
תעודות קבוצתיות  
הישגי הנבחרות בתשע"ג  
הישגי הנבחרות בתשע"ב  
הישגי הנבחרות בתשע"א  
הישגי הנבחרות בתש"ע  
הישגי הנבחרות בתשס"ט  
שיאים והישגים - טבלת שיאי ביה"ס
חוגים והעשרה / מועדון בית ספרי בכדורסל
משחקים קבוצתיים אחרים
ספורטאים מצטיינים
הליכה ספורטיבית
יצירתיות בספורט
חדשות הספורט בשחר תשע''ו
חדשות הספורט בשחר תשע"ה
חדשות הספורט בשחר תשע"ד
האתלטים הטובים ביותר, תשע"ב
חדשות הספורט בשחר תשע"ג
אישורי יציאה לתחרויות
ארכיון
מקצועות לימוד
מרחב כיתות ושכבות
למידה בשעת חירום