יום ו', ג’ בשבט תשע”ח
ספורט ברשת
    האתר הראשי  |  דף הבית  
הישגים מצויינים, מדליות אישיות רבות וגביעים קבוצתיים לספורטאי השחר, ובאליפות הארצית באתלטיקה קלה גיא נחושתאי במקום השני (לגילאי ט' בארץ) בקפיצה לגובה בהישגו המצויין 1.83 מ'!

נבחרות ז' ח' נבחרות ז' ח' השתתפו בתחרות איזורית בוינגייט (22.2.10), השתתפו בתחרות 20 בתי ספר מאיזור מרכז צפוני.נבחרת הבנות סיימה במקום חמישי כללי, ונבחרת הבנים סיימה במקום שני כללי וזכתה בגביע!הישגים אישיים: רועי חצור (ח'3) זכה במדליית זהב בריצת 80 מ', ורותם פירסטטר (ז'2) במדליית ארד ב-1000 מ' תודה לכל משתתפי הנבחרות שהשיגו תוצאות יפות מאוד וייצגו את ביה"ס בכבוד רב!נבחרת הבנים עלתה לשלב התחרות המחוזית גמר מחוזי באתלטיקה ז'ח' בנים (הדר יוסף 15.3) 5 מדליות נוספות: רועי חצור עם מדליית זהב נוספת ב-80 מ' (10.1 ש') ונבחרת השליחים- יהונתן קצב, ליאב נדם, ארתור זברקו ורועי חצור זכו בארד, כמו כן נציין את אליעד ביטון שהשיג תוצאה מצויינת בריצת 1000 מ' (3.11 דק')הנבחרת הגיעה למקום רביעי כללי במחוז! נבחרות ט' בתחרות אזורית (וינגייט 8.3.10) הישגים לנבחרות ט' - 13 מדליות וגביע! נבחרת הבנות הגיעה למקום רביעי כללי,ונבחרת הבנים זכתה במקום הראשון עם ניקוד קבוצתי של 6,300 נקודות , הישג מעולה! ליאור אילני - ארד בהדיפת כדור ברזל (8.55 מ') רותם ניר - ארד בקפיצה לרוחק (4.08 מ') וארד בריצת שליחים שירה לידר, דנה פודולסקי וקרן בן אריה - ארד בריצת שליחים. אלעד ענבר, גיא נחושתאי, תומר ניסים ושגיא הוד - זהב בריצת השליחים!שגיב קרמן - ארד בריצת 800 מ' (2.20 דק'),גיא נחושתאי- כסף בקפיצה לגובה (1.70 מ') וזהב בריצת 80 מ' (9.72 ש') !!! כל המשתתפים השיגו תוצאות מצוינות ותרמו להישג הקבוצתי המצוין. נבחרות ביה"ס באתלטיקה קלה ז'ח' בנות: עדי עוזרי, ירדן מור, רותם פירסטטר, ספיר לואיס, פז ראשוני, עמית שריג נטע רחמילביץ', שיר מרום, יעל ארדרייך, רייצ'ל ברינק. ז'ח' בנים: נדב רזיאל, גל דקל, גיא מרגלית, אלעד גורדון, רועי חצור, לביא קפרא, יהונתן קצב, ארתור זברקו, ארבל רדיאן, אבי משולם. בנות ט': טל הירש, ליאור אילני, קרן בן אריה, דניאל דרורי, שירה לידר, דנה פודולסקי, שיר פריזט, נטע גרינוולד, מיכל ארנון, רותם ניר.ט' בנים: גיל מור, זיו קינן, לידור זליכה, אלון אברבנאל, תומר ניסים, גיא נחושתאי, רון לוינסון, שגיב קרמן, שגיא הוד, אלעד ענבר. תחרות ארצית בתחרות הארצית באתלטיקה שהתקיימה ב-26.4.10 באיצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף השתתפו גיא נחושתאי ורועי חצור. (הוזמנו כספורטאים יחידים כשבתחרויות הקודמות השיגו תוצאות מצויינות). בקפיצה לגובה זכה גיא נחושתאי במדליית כסף עם תוצאה מצויינת של 1.83 מ' מקום שני לגילאי ט' מכלל בתי הספר בארץ! מכובד ביותר!!! גיא השתתף גם בריצת 80 מ' והגיע למקום רביעי כללי (השתתפו 38 רצים) עם תוצאה 9.75 ש'! מרחק 2 מאיות ממדליה נוספת. רועי חצור שהשתתף בריצת 80 מ', לא היה במיטבו והיה רחוק משיאו האישי (מקום 14 מ-34 משתתפים), אך עצם ההשתתפות בתחרות ארצית היא מכובדת ביותר! השתתפות נבחרות ביה"ס בתחרות איזורית במירוצי שדה נבחרות ביה"ס השתתפו (10.11) בתחרות במירוצי שדה, בקיבוץ גבעת חיים איחוד בעמק חפר.השתתפו בתחרות כ-20 בתי ספר מאיזור המרכז הצפוני. הישגים מצויינים לנבחרות השחר! שלושה גביעים קבוצתיים ושתי מדליות אישיות - זהב וכסףבנות ז'ח' - בריצת 1500 מ' במיקום יחידים זכתה עינת פלדמן במקום השני (90 רצות) בנות ט' בריצת 2000 מ'- במיקום יחידים זכתה דניאל דרורי במקום הראשון (70 רצות) נבחרת בנות ט' בהרכב חסר הגיעה למקום השני הכללי (13 נבחרות) נבחרת בנים ז'ח' - בריצת 2500 מ' הגיעה למקום השני הכללי (17 נבחרות) נבחרת בנים ט' - בריצת 3000 מ' הגיעה למקום השלישי הכללי (20 נבחרות) שלוש נבחרות אלה עלו לשלב התחרות המחוזית (26.11.09) השתתפות נבחרות ביה"ס בתחרות מחוזית במירוצי שדהנבחרות ביה"ס השתתפו (26.11) בתחרות המחוזית במירוצי שדה, בקיבוץ גבעת חיים איחוד בעמק חפר.השתתפו בתחרות נבחרות בתי ספר ממחוז המרכז שעלו משלב התחרות האיזורית. שתי נבחרות הבנים ז'ח', ט' לא זכו הפעם בהישגים קבוצתיים אך כל המשתתפים יצגו את ביה"ס בכבוד. כבוד רב מגיע לדניאל דרורי (ט'3) שגם בתחרות זו זכתה במדליית הזהב בריצת 2000 מ' ! תודה למשתתפים בנבחרות:בנות ז'ח' - עינת פלדמן, רוני אגמי , ענבר בלך, נטע רחמילביץ, נוי לוינשטיין, הדר ארנהיים, יעל ארדרייך.בנים ז'ח' - ליאור שחם, רועי חצור, אליעד ביטון, לביא קפרא, ניב הר-שי, אופיר גרשון, נדב רזיאל, תמיר ברזלי.בנות ט' - דניאל דרורי, רותם פרידמן, עדי להט, מור טרשי.ט' בנים - שגיב קרמן, רון לוינסון, רותם פרידמן, שגיא הוד, עומר רולנט. נבחרות ז'-ח' במרוצי שדה סיכום השתתפות נבחרת ז'ח' בכדורסל בטורניר אזורי: יש גביע! בשלב בית הגמר לאזור השרון נבחרת ז'ח' בכדורסל זכתה במקום השני! הישג מכובד מאוד (לראשונה מאז קיים ביה"ס). במשחק חצי הגמר נגד אלון כ"ס ניצחה הנבחרת בתוצאה 36:29 ועלתה לגמר. במשחק הגמר נגד קריית חינוך דרור (שניצחה בחצי הגמר הראשוןאת שפיים חוף השרון) הפסידה הנבחרת בתוצאה 54:33 (משחק לא טוב של הנבחרת והתוצאה אינה משקפת את כל משחקי הנבחרת בטורניר)בשלבים מוקדמים בטורניר היו לנבחרת 4 נצחונות נוספים בהתמודדותה עם נבחרות בתי הספר שפיים חוף השרון, אלדד נתניה, עתידים הוד השרון ושז"ר כפר סבא. שחקן מצטיין בטורניר- ליאור סידסתודה לשחקני הנבחרת: עידו שחר, סול לשם, אורי אופק, איתי גת, רומן מלשקין, דולב גבעתי, ריף יצחקי, עומר רענן, טים שירזי, לביא קפרא, רן פינקלשטיין וליאור סידס.ותודה ללידור שרון שמאמן את נבחרות ביה"ס זו השנה השלישית. סיכום השתתפות נבחרת ט' בכדורסל בטורניר אזורי הישג מכובד לנבחרת ט' בכדורסל השתתפה בטורניר אזורי, במהלך שלבי הטורניר המוקדמים ניצחו שחקני הנבחרת את נבחרות עתידים הוד השרוןובי"ס פיינברג פתח תקוה, והפסידו לבי"ס רימון רעננה, בשלב הגמר האזורי שהתקיים ברעננה הפסידה הנבחרת בשתי נקודות 46:44 לבי"ס הדסים במשחק קבוצתי מצויין ובעידוד מעולה של תלמידי ט'4 המגובשים שהתארגנו ושילמו עבור האוטובוס, ועל כך כל הכבוד! נבחרת ט': עומר שילוני, עומר פייגל, תמיר שילוני, שגיא גל, אסף פרידמן, גפן ברקאי, דור פרץ, עומר גור, מור ליטאי, גיא נחושתאי ואלון פלד.

 
 
חדשות הספורט בשחר תשע’’ח
חדשות הספורט בשחר תשע''ז
חינוך גופני "השחר" הוד השרון
הפסקה פעילה
תרגיל תנועה
טבלאות ניקוד
נבחרות ביה"ס - השתתפות בתחרויות/ הישגי הנבחרות
תעודות קבוצתיות  
הישגי הנבחרות בתשע"ג  
הישגי הנבחרות בתשע"ב  
הישגי הנבחרות בתשע"א  
הישגי הנבחרות בתש"ע  
הישגי הנבחרות בתשס"ט  
שיאים והישגים- האתלטים הטובים ביותר/ שיאי ביה"ס
חוגים והעשרה / מועדון בית ספרי בכדורסל
משחקים קבוצתיים אחרים
ספורטאים מצטיינים
הליכה ספורטיבית
יצירתיות בספורט
חדשות הספורט בשחר תשע''ו
חדשות הספורט בשחר תשע"ה
חדשות הספורט בשחר תשע"ד
חדשות הספורט בשחר תשע"ג
אישורי יציאה לתחרויות
ארכיון
מקצועות לימוד
מרחב כיתות ושכבות
למידה בשעת חירום