יום ו', ג’ בשבט תשע”ח
ספורט ברשת
    האתר הראשי  |  דף הבית  
התלמידים/ות עם התוצאות הטובות ביותר במבדקי המיומנות השונים בכל השכבות לשנת תשע"ב

שכבת ט' בנים: רום מיכאלי 7:25 דק', אלון הינדי 7:28 דק', טום לוי 7:38 דק', אור פלדמן 7:50דק' בנות: רוני אגמי 6:47 דק', אביב להט 7:13 דק', רותם פירסטטר 7:29 דק', דניאל ענתבי 7:32 דק', מאי בן הרוש 7:40 דק' שכבת ח' בנים:גיא קופלמן 7:47 דק', רום בראון 8:02 דק', ניב ברקוביץ 8:05 דק', גיא נגר 8:08 דק', אלון פרידנטל 8:00 דק' בנות: גל רובננקו 6:15 דק', נגה ורטהיים 7:23 דק', דנה אסרף 7:30 דק', מאי כהן 7:55 דק' שכבת ז' בנים: ניר פינקלשטיין 8:20 דק', עומר זילברשלג 8:27 דק', נמרוד מיכאלי 8:38 דק', ברק נויברגר 8:40 דק' בנות: מאי יהושע 7:00 דק', ליהיא נסצקי 7:05 דק', נועה פייגל 7:28 דק', קרן לונדנר 7:43 דק', סופיה לכטר 7:51 דק' שכבת ט'בנים: מתן גלאם 10.3, רום מיכאלי 10.4, אסף דורי 10.4בנות: אביב לחט 11.7, לארה נחשון 11.7, עמית שריג 11.7 שכבת ח'בנים: גיא קופלמן 10.2, יהב סיימון 10.8, גלעד האס 10.9בנות: נועה כהן 11.3, נועה צ'יפרוט 11.5, לי פפרני 11.9 שכבת ז' בנים: (60 מ' ) דור פסט 8.9, ניר צוק 9.0בנות: (60 מ' ) סופי לכטר 9.1, ענת ברדה, נוי יחזקאל, מיכל רחמן 9.3, מאי יהושוע, ליהיא נסצקי 9.4 שכבת ט'בנים: אור פלדמן 5.09 מ', עידו פרח 4.45 מ'בנות: עמית שריג 3.90 מ', עדי עוזרי 3.90 מ', לארה נחשון 3.85 מ', ענבר סילוני 3.80 מ' שכבת ח'בנים: זוהר משי 4.80 מ', גל ענבר 4.70 מ', גיא קופלמן 4.70 מ', גלעד האס 4.50 מ'בנות: נועה צ'יפרוט 4.13 מ, מאיה ברגמן 3.80 מ' שכבת ז' בנים : דביר דנגור 4.20 מ', ניר פינקלשטיין 4.00 מ' שכבת ט' 4 ק"גבנים: אור פלדמן 11.0 מ', עידו זוסמן 10.85 מ', חן דקל 10.80 מ', ניר גרוס 10.55 מ', עידו זיו 10.00 מ' שכבת ח' 3 ק"ג בנים: חן רייזברג 10.80 מ', גל ענבר 10.35, טל מואס 9.86 שכבת ז' 3 ק"ג בנים: דביר דנגור 11.50 מ' בנות: ליהיא נסצקי 4.00 מ', נועה פייגל 3.65 מ', סופיה לכטר 3.60 מ' שכבת ט' בנים: (800 מ') טום לוי 2:25 דק', אור פלדמן 2:30 דק', שון סולוביי 2:25 דק' (במסלול תחרותי) מתן טרשי 2:43 דק' (2:32 במסלול תחרותי)בנות: רוני אגמי 3:03 דק', ענבר בלך 3:17 דק' שכבת ח'בנים: 800 במסלול תחרותי - אופיר בן שוהם 2:34 דק', רום בראון 2:40 דק' בנות: גל רובננקו 3:00 דק'שכבת ז' בנים 1000 מ'/ בנות 600מ'בנים: ניר פינקלשטיין 3:47 דק', דור פסט 3:58 דק'בנות: נועה פייגל 2:27 דק', ליהיא נסצקי 2:27 דק', קרן לונדנר 2:35 דק' שכבת ט'בנים: גל דקל 1.55 מ', עידו פרח 1.50 מ'בנות: ענבר סילוני 1.20 מ', עדי עוזרי 1.15 מ' שכבת ח'בנים: גל ענבר 1.55 מ', רז גאון 1.45 מ', טל מואס 1.40 מ', זוהר משי 1.35 מ'בנות: מאיה ברגמן 1.20 מ', רז אשכנזי 1.15 מ' שכבת ז' בנים: דביר דנגור 1.25 מ'בנות: ליהיא נסצקי 1.25 מ'

 
 
חדשות הספורט בשחר תשע’’ח
חדשות הספורט בשחר תשע''ז
חינוך גופני "השחר" הוד השרון
הפסקה פעילה
תרגיל תנועה
טבלאות ניקוד
נבחרות ביה"ס - השתתפות בתחרויות/ הישגי הנבחרות
שיאים והישגים- האתלטים הטובים ביותר/ שיאי ביה"ס
האתלטים הטובים ביותר, תשע"ב  
טבלת שיאי ביה"ס  
חוגים והעשרה / מועדון בית ספרי בכדורסל
משחקים קבוצתיים אחרים
ספורטאים מצטיינים
הליכה ספורטיבית
יצירתיות בספורט
חדשות הספורט בשחר תשע''ו
חדשות הספורט בשחר תשע"ה
חדשות הספורט בשחר תשע"ד
חדשות הספורט בשחר תשע"ג
אישורי יציאה לתחרויות
ארכיון
מקצועות לימוד
מרחב כיתות ושכבות
למידה בשעת חירום