יום ו', ג’ בשבט תשע”ח
ספורט ברשת
    האתר הראשי  |  דף הבית  

השתתפות נבחרת בנות ז'-ח' בתחרות מחוזית באתלטיקה קלה (14.3.12) 5 מדליות אישיות נוספות (4 זהב, 1 ארד) ! נבחרת בנות ז'-ח' באתלטיקה השתתפה בתחרות המחוזית באצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף, כשרמת הקב' המשתתפות בתחרות מאוד גבוהה, ומהאיזור הדרומי הגיעו קבוצות חזקות מאוד.נועה צ'יפרוט השיגה מדליית ארד בריצת 80 מ', ונבחרת הבנות שהשתתפו בריצת השליחים (80X4) : ענת ברדה, מאי יהושע, ליהיא נסצקי ונועה צ'יפרוט השיגו את המקום הראשון מ-10 הנבחרות שהשתתפו וחזרו עם מדליית זהב.הישג מצויין לגל רובננקו בריצת 800 2:52 דק' והגיעה למקום הרביעי (20 רצות) שניה אחת מהמקום השלישי. תודה לבנות שהשתתפו: נועה ציפרוט, מאיה ברגמן, לי פפרני, גל רובננקו, ליהיא נסצקי, מאי יהושע, ענת ברדה, שלי דריקס ורותם רחמילביץ. לדוחות הסיכום של הבנות בתחרות המחוזית היכנסו לקישור הבאhttp://www.schoolsport.co.il/Results.aspx?category=5944§ion=games נבחרת בנות ז'-ח' באתלטיקה תשע"ב ליהיא נסצקי, ענת ברדה, מאי יהושע ונועה צ'יפרוט במקום הראשון בריצת שליחים השתתפות נבחרות ז'-ח' בתחרות אזורית באתלטיקה קלה גביע קבוצתי ו-7 מדליות אישיות (1 זהב, 5 כסף, 1 ארד)! נבחרת בנות ז'-ח' באתלטיקה השיגה את המקום השלישי מ-22 נבחרות בתחרות האתלטיקה קלה בוינגייט (23.2.12) ועלתה לשלב התחרות המחוזית (14.3).נועה צ'יפרוט האתלטית המצטיינת זכתה ב-3 מדליות: מדליית זהב בקפיצה למרחק 4:13 מ', מדליית כסף בריצת 80 מ' עם התוצאה 11.67 ש' ומדליית כסף נוספת בריצת השליחים 80X4 .במרוץ השליחים זכו במדליית הכסף עם נועה, סופיה לכטר, ענת ברדה וליהיא נסצקי.הישג אישי לרז גאון בקפיצה לגובה בהשיגו מדליית ארד עם התוצאה 1.45 מ', תוצאות יפות לטל מואס בגובה 1.40 מ' ובהדיפת כדור ברזל 9.86 מ'. לתוצאות התחרויות בוינגייט לדוחות הסיכום של הבנות בתחרות היכנסו לקישור הבא http://www.schoolsport.co.il/Results.aspx?category=5898§ion=games לדוחות הסיכום של הבנים בתחרות היכנסו לקישור הבא http://www.schoolsport.co.il/Results.aspx?category=5897§ion=games השתתפו בנבחרות: נבחרת בנים ז'- ח': זוהר משי, טל מואס, רז גאון, גלעד האס, רום בראון, אופיר בן שוהם,חן רייזברג, רועי אברהמי. נבחרת בנות ז'-ח': נועה ציפרוט, מאיה ברגמן, מאיה רייסנר, גל רובננקו, ליהיא נסצקי, מיקה רוזנברג,סופיה לכטר, ענת ברדה, שלי דריקס. השתתפות נבחרות ט' בתחרות אזורית באתלטיקה קלה 4 מדליות אישיות (זהב) ! נבחרת ט' בנים באתלטיקה השיגה את המקום החמישי הכללי המכובד (השתתפו 17 בתי ספר) בתחרות האזורית בוינגייט 27.2.12 . כשרצי נבחרת השליחים המצויינת - אסף דורי, מתן גלם, אור פלדמן ורום מיכאלי זכו במקום הראשון ובמדליית הזהב במרוץ השליחים השוודי (100, 200, 300, 400 מ')תוצאות יפות לגל דקל בקפיצה לגובה 1.50 מ' ולשון סולוביי ב-800 מ' 2.25 דק' . אור פלדמן רום מיכאלי, אסף דורי, ומתן גלם במקום הראשון נבחרת בנות ט' בא''ק השתתפו בנבחרות: נבחרת בנים ט': אור פלדמן, אסף דורי, גל דקל, עידו פרח, מתן טרשי, שון סולוביי, חן דקל, עידו זוסמן, רום מיכאלי, מתן גלם.נבחרת בנות ט': עמית שריג, אור אדי, עדי עוזרי, אביב להט, שובל קניאס, שלי פלאח, דניאל ענתבי, ענבר בלך, רוני אגמי, ירדן מור. לתוצאות התחרויות בוינגייט לדוחות הסיכום של הבנים בתחרות היכנסו לקישור הבאhttp://www.schoolsport.co.il/Results.aspx?category=5936§ion=games לדוחות הסיכום של הבנות בתחרות היכנסו לקישור הבאhttp://www.schoolsport.co.il/Results.aspx?category=5935§ion=games תודה לכל המשתתפים/ות על המאמץ והתרומה האישית לנבחרות!

 
 
חדשות הספורט בשחר תשע’’ח
חדשות הספורט בשחר תשע''ז
חינוך גופני "השחר" הוד השרון
הפסקה פעילה
תרגיל תנועה
טבלאות ניקוד
נבחרות ביה"ס - השתתפות בתחרויות/ הישגי הנבחרות
תעודות קבוצתיות  
הישגי הנבחרות בתשע"ג  
הישגי הנבחרות בתשע"ב  
הישגי הנבחרות בתשע"א  
הישגי הנבחרות בתש"ע  
הישגי הנבחרות בתשס"ט  
שיאים והישגים- האתלטים הטובים ביותר/ שיאי ביה"ס
חוגים והעשרה / מועדון בית ספרי בכדורסל
משחקים קבוצתיים אחרים
ספורטאים מצטיינים
הליכה ספורטיבית
יצירתיות בספורט
חדשות הספורט בשחר תשע''ו
חדשות הספורט בשחר תשע"ה
חדשות הספורט בשחר תשע"ד
חדשות הספורט בשחר תשע"ג
אישורי יציאה לתחרויות
ארכיון
מקצועות לימוד
מרחב כיתות ושכבות
למידה בשעת חירום