יום ב', יא’ באדר תשע”ח
ספורט ברשת
    האתר הראשי  |  דף הבית  
נבחרות ביה"ס השתתפו בתחרות האזורית באתלטיקה קלה והשיגו שלושה גביעים קבוצתיים, שלוש קבוצות במקום ראשון! ו- 24 מדליות אישיות

הישגים מצוינים לנבחרות האתלטיקה בתחרות האזורית בהדר יוסף נבחרת בנות ז'-ח' במקום ראשון עם 475 נק' נבחרת בנים ז'-ח' במקום ראשון עם 516 נק' נבחרת בנים ט' במקום ראשון עם 576 נק' נבחרת ט' בנות סיימה במקום השישי ומצעד זוכי המדליות:מדליות זהב: יובל שוקרון בריצת 80 מ' 10:16 ש' ובקפיצה לגובה 1.60 מ' ירדן אשכנזי בריצת 80 מ' 10:22 ש' ובקפיצה לרוחק 5.18 מ' עידו לוין בקפיצה לגובה 1.53 מ' נועם מלוסיאן בריצת 800 מ' 2:59.6 דק' רביעיית שליחים בנים ט' : עידו גת, יובל סרוסי, אריאל אלבוקרק ויובל שוקרון. רביעיית שליחים בנות ז'-ח': שירה הלוי, שירה סילוני, שני פסט ונועם שריג. מדליות כסף: נטע אבניון בריצת 800 מ' 2:45.9 דק' הילה גינות בריצת 80 מ' 11.87 ש' שירה סילוני בקפיצה לרוחק 3.69 מ' רביעיית שליחים בנות ט' : דנה בן עמי, הילה גינות, תמר בינדר וקדם רולנט. מדליות ארד: יניר למפרט בהדיפת כדור ברזל 3 ק"ג 10.82 מ' שני פסט בקפיצה לגובה 1.30 מ' יואב צח בקפיצה לגובה 1.55 מ' תוצאות טובות נוספות: תמיר בצרי בריצת 800 מ' 2:25.75 דק' יותם הופמן בריצת 800 מ' 2:26.76 דק' אופק נגר בריצת 800 מ' 2:31.43 דק' עידו לוין בהדיפת כדור ברזל 3 ק"ג 10.77 מ' אלעד פתאו בהדיפת כדור ברזל 4 ק"ג 10.53 מ' יובל לוי בהדיפת כדור ברזל 4 ק"ג 10.35 מ' אריאל אלבוקרק בקפיצה לרוחק 4.82 מ' שירה סילוני בריצת 80 מ' 12.09ש' איתמר בראוטבר בקפיצה לגובה 1.40 מ' שני רחמילביץ' בהדיפת כדור ברזל 2 ק"ג 8.35 מ' שירה הלוי בקפיצה לגובה 1.30 מ' רומי פנדוקי בריצת 800 מ' 3:01 דק'תודה לכל מי שהשתתף ותרם להצלחת הנבחרות!

 
 
חדשות הספורט בשחר תשע’’ח
חדשות הספורט בשחר תשע''ז
חינוך גופני "השחר" הוד השרון
הפסקה פעילה
תרגיל תנועה
טבלאות ניקוד
נבחרות ביה"ס - השתתפות בתחרויות/ הישגי הנבחרות
שיאים והישגים- האתלטים הטובים ביותר/ שיאי ביה"ס
חוגים והעשרה / מועדון בית ספרי בכדורסל
משחקים קבוצתיים אחרים
ספורטאים מצטיינים
הליכה ספורטיבית
יצירתיות בספורט
חדשות הספורט בשחר תשע''ו
חדשות הספורט בשחר תשע"ה
חדשות הספורט בשחר תשע"ד
חדשות הספורט בשחר תשע"ג
אישורי יציאה לתחרויות
ארכיון
מקצועות לימוד
מרחב כיתות ושכבות
למידה בשעת חירום