יום ו', ג’ בשבט תשע”ח
ספורט ברשת
    האתר הראשי  |  דף הבית  
הישגים מצוינים לנבחרות האתלטיקה, 3 גביעים קבוצתיים ו 16 מדליות אישיות בתחרות האזורית שהתקיימה באצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף בה השתתפו 20 בתי ספר.

נבחרת ט' בנות במקום שני http://www.schoolsport.co.il/sport/#/championships/0/4/14923נבחרת ט' בנים במקום שני http://www.schoolsport.co.il/sport/#/championships/0/4/14922 נבחרת ז'-ח' בנים במקום שני http://www.schoolsport.co.il/Results.aspx?category=14920§ion=games נבחרת ז'-ח' בנות במקום שמיני http://www.schoolsport.co.il/Results.aspx?category=14921§ion=games השגים אישיים ירדן אשכנזי במקום ראשון בריצת 80מ 10.28 ש יובל שוקרון, יובל סרוסי, אלעד פתאו וירדן אשכנזי במקום ראשון במירוץ שליחים רון אפשטיין, יאיר אבס, עמית סבן ונדב קרשין במקום שני במירוץ שליחים שבדי אורי ברלינסקי במקום שני בהדיפת כדור ברזל 4 ק"ג 11.98 מ עדי שמיר במקום שני בקפיצה לגובה 1.40 מ עדי גווילי במקום שני בקפיצה לגובה 1.30 מ יובל סרוסי במקום שני בקפיצה למרחק 4.90 מ יובל שוקרון במקום שלישי בהדיפת כדור ברזל 11.36 מ אדווה קפרא במקום ראשון בהדיפת כדור ברזל 3 ק''ג 8.48 מ עדי שמיר במקום שני בהדיפת כדור ברזל 3 ק''ג 8.39 מ דנה בן עמי, הילה גינות, סתיו ביטון ונועה שמעוני במקום חמישי במירוץ שליחים איתי מתיה בהדיפת כדור ברזל 4 ק"ג 10.08 מ יובל סרוסי בריצת 80מ 10.39 ש איתי בן חמו בריצת 80מ 10.35 ש ירדן אשכנזי בקפיצה למרחק 4.74 מ נטע זאבי בריצת 80מ 11.84 ש ענבל קרפמן בריצת 80מ 12.17 ש אילה גרנות בריצת 800מ 3:00 דק מיקה דוהן בריצת 800מ 3:01 דק דנה שני בריצת 800מ 3:02 דק איתי איפן בריצת 800מ 2:23 דק מרום סברדלוב בריצת 800מ 2:24 דק איתי הופמן בריצת 800מ 2:34 דק גיל אשר בריצת 800מ 2:35 דק אורי בן בסט בקפיצה לגובה 1.45 מ אורי בן בסט בקפיצה למרחק 4.62 מ מתן קרשין בקפיצה למרחק 4.55 מ אורי ברלינסקי בקפיצה לגובה 1.45 מ יובל שוקרון בקפיצה לגובה 1.45 מ שירה הלוי בקפיצה לגובה 1.20 מעידו לוין בהדיפת כדור ברזל 3 ק''ג 9.20 ממיה גיל בהדיפת כדור ברזל 2 ק''ג 8.48 מרוני ניב בהדיפת כדור ברזל 2 ק''ג 7.50 מ נועה שמעוני בקפיצה למרחק 3.74 מתודה לכל המשתתפים בנבחרות שתרמו בהישגיהם לניקוד הקבוצתי, למחליפים, למעודדים ולצלמת הילה גבר קישור לתמונות מהתחרות https://www.dropbox.com/sh/ben3b7qomzwfc2u/AACv-brh51zmiNUOOShS06eUa?dl=0 נבחרת ז'-ח' בנות הילה גינות, דנה בן עמי, נועה שמעוני, מיה גיל, רוני ניב, מורן בן יהודה, קדם רולנט, סתיו ביטון, אילה גרנות נבחרת ז'-ח' בנים רואי זבאטני, עידו לוין, יובל שוקרון, אלעד פתאו, יובל סרוסי, ירדן אשכנזי, יותם הופמן, גיל אשר נבחרת ט' בנות .עדי שמיר, ענבל קרפמן, עדי גווילי, אדווה קפרא, ענבר אייזנשטייןן, נועה דואק, נטע זאבי, מיקה דוהן, דנה שנינבחרת ט' בנים .אורי ברלינסקי, מרום סברדלוב, רון אפשטיין, איתי איפן, איתי בן חמו, איתי מתיה, נדב קרשין, עמית סבן, עמרי שליט, מתן קרשין, יאיר אבס

 
 
חדשות הספורט בשחר תשע’’ח
חדשות הספורט בשחר תשע''ז
חינוך גופני "השחר" הוד השרון
הפסקה פעילה
תרגיל תנועה
טבלאות ניקוד
נבחרות ביה"ס - השתתפות בתחרויות/ הישגי הנבחרות
שיאים והישגים- האתלטים הטובים ביותר/ שיאי ביה"ס
חוגים והעשרה / מועדון בית ספרי בכדורסל
משחקים קבוצתיים אחרים
ספורטאים מצטיינים
הליכה ספורטיבית
יצירתיות בספורט
חדשות הספורט בשחר תשע''ו
חדשות הספורט בשחר תשע"ה
חדשות הספורט בשחר תשע"ד
חדשות הספורט בשחר תשע"ג
אישורי יציאה לתחרויות
ארכיון
מקצועות לימוד
מרחב כיתות ושכבות
למידה בשעת חירום