יום ב', יב’ בתמוז תשע”ח
ספורט ברשת
    האתר הראשי  |  דף הבית  
הישגים מצוינים לנבחרות האתלטיקה, 2 גביעים קבוצתיים ו 17 מדליות אישיות בתחרות האזורית שהתקיימה באצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף בה השתתפו 18 בתי ספר.

נבחרת ז'-ח' בנות במקום שני עם 6410 נק' קבוצתיותhttp://www.schoolsport.co.il/Results.aspx?category=13983§ion=games נבחרת ז'-ח' בנים במקום שני עם 4765 נק' קבוצתיות http://www.schoolsport.co.il/Results.aspx?category=13982§ion=games נבחרת ט' בנות במקום רביעי עם 5130 נק' קבוצתיות http://www.schoolsport.co.il/Results.aspx?category=13987§ion=games נבחרת ט' בנים במקום חמישי עם 4773 נק' קבוצתיות http://www.schoolsport.co.il/Results.aspx?category=13986§ion=games הישגים אישיים אורן האס עם שלש מדליות - זהב בקפיצה למרחק מ' 4.50 מ', זהב בהדיפת כדור ברזל 3 ק"ג 9.70 מ' וכסף בשליחים שבדי. עברה את המינימום הארצי בקפיצה למרחק ובהדיפה ותשתתף בתחרות הארצית ! אורי ברלינסקי עם שתי מדליות- זהב ב 80 מ' 10.35 ש', כסף בשליחים ומקום שישי בכדור ברזל 3 ק''ג 11.22 מ' אסף דוד זכה במדליית כסף בריצת 80 מ' 10.21 ש' רן לוי זכה במדליית ארד בהדיפת כדור ברזל 4 ק''ג 10.59 מ' ובקפיצה למרחק 5.00 מ' עדי אהרוני זכתה במדליית ארד בקפיצה למרחק 4.21 מ' ובריצת 80 מ' 11.93 ש' מקום חמישי עדי גווילי זכתה במדליית כסף בקפיצה לגובה 1.35 מ' (המינימום הארצי) עדי שמיר זכתה במדליית ארד בקפיצה לגובה 1.35 מ' (המינימום הארצי) אדווה קפרא זכה במדליית כסף בהדיפת כדור ברזל 2 ק''ג 9.59 מ' רון אפשטיין, יובל שוקרון, יאיר אבס ואורי ברלינסקי זכו במדליית כסף בריצת שליחים עמית דהן, נועם טל גורן, אורן האס ושני שפיר זכו במדליית כסף במירוץ שליחים שבדי בר הלמן מקום רביעי בריצת 800 2:21 דק' (במרחק 3 עשיריות השנייה מהמקום השלישי)ענבל קרפמן בריצת 80 מ' 11.97 ש' מקום שביעי שירה לונדנר בריצת 800 מ' 2:56 דק' מקום שמיני יעל שמש בריצת 800 מ' 2:54 דק' מקום שישי 'נועם מלוסיאן בריצת 800 מ' 3:00 דק 'תומר קניג - בקפיצה לגובה 1.50 מ 'דור דביר רביב - בקפיצה לגובה 1.50 מ 'אלעד ויינשטוק בקפיצה למרחק 4.70 מ 'יובל שוקרון בהדיפת כדור ברזל 3 ק"ג 9.96 מ' ובקפיצה למרחק 4.31 מ'רואי זבאטני בקפיצה למרחק 4.40 מ נועם טל גורן בקפיצה למרחק 4.23 מ' מקום שישי 'עמרי שליט בקפיצה לגובה 1.45 מ 'מתן קרשין בקפיצה לגובה 1.40 מ 'עמית דהן בקפיצה לגובה 1.25 מ 'אורי עמרם בהדיפת כדור ברזל 4 ק"ג 10.11 מ 'איתי איפן בריצת 800 מ' 2:28 דק 'מרום סברדלוב בריצת 800 מ' 2:36 דק 'מתי ז'ק בריצת 800 מ' 2:35 דק 'דנה פורת בהדיפת כדור ברזל 2 ק''ג 8.58 מנועה לונדון בהדיפת כדור ברזל 3 ק''ג 8.57 מ' מקום חמישי תודה לכל המשתתפים בנבחרות שתרמו בהישגיהם לניקוד הקבוצתי, למחליפים, למעודדים ולצלמת הילה גבר קישור לתמונות מהתחרות https://www.dropbox.com/sh/jhfr5jt9jczkj61/AABRdN9uSXfFBcI7EcXB4n0Ya?dl=0 נבחרת ז'-ח' בנות .עדי אהרוני, עדי שמיר, ענבל קרפמן, עדי גווילי, שירה לונדנר, אדווה קפרא, דנה פורת, נועם מלוסיאן, דנה בן עמי ומיה גיל נבחרת ז'-ח' בנים .אורי ברלינסקי, רון אפשטיין, איתי איפן, יובל שוקרון, רואי זבאטני, עמרי שליט מתן קרשין, יאיר אבס ומרום סברדלוב נבחרת ט' בנות .אורן האס, נועם טל גורן, עמית דהן,יעל שמש, נועה לונדון, נעה פריילפרט, שני שפיר, נועה נורדן נבחרת ט' בנים,אסף דוד, רן לוי, תומר קניג, אלעד ויינשטוק, דור דביר רביב, בר הלמן, איתי קליינמן .מתי ז'ק, אורי עמרם ותו נחמיאס

 
 
חדשות הספורט בשחר תשע’’ח
חדשות הספורט בשחר תשע''ז
חינוך גופני "השחר" הוד השרון
הפסקה פעילה
תרגיל תנועה
טבלאות ניקוד
נבחרות ביה"ס - השתתפות בתחרויות/ הישגי הנבחרות
שיאים והישגים- האתלטים הטובים ביותר/ שיאי ביה"ס
חוגים והעשרה / מועדון בית ספרי בכדורסל
משחקים קבוצתיים אחרים
ספורטאים מצטיינים
הליכה ספורטיבית
יצירתיות בספורט
חדשות הספורט בשחר תשע''ו
חדשות הספורט בשחר תשע"ה
חדשות הספורט בשחר תשע"ד
חדשות הספורט בשחר תשע"ג
אישורי יציאה לתחרויות
ארכיון
מקצועות לימוד
מרחב כיתות ושכבות
למידה בשעת חירום